Grand Appartement Eiffel Tower View

  • 110 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Grand Appartement Eiffel Tower View Paris розташовані в межах 20 хвилин ходьби від Ейфелевої вежі i пропонують такі спа-послуги, як джакузі. Для гостей, які прагнуть активного відпочинку, апартаменти надають доступ до льодового катка.

Grand Appartement Eiffel Tower View з видом на озеро мають гардероб і вітальню з системою клімат-контролю. Апартаменти оснащені ванною кімнатою, в якій є фен. Крім того, є душ без піддона, спа-ванна і окремий туалет.

Grand Appartement Eiffel Tower View оснащені повністю обладнаною кухнею.

Єлисейські поля знаходиться на відстані 10 хвилин їзди, а Balzac's House - зовсім неподалік від апартаментів. Це помешкання знаходиться в межах 0.9 км від станції метро Шарль Мішель та на відстані 4.2 км від Лувру. Торговий центр Beaugrenelle також знаходиться за кілька кроків від апартаментів. Залізничний вокзал Avenue du President Kennedy недалеко від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Grand Appartement Eiffel Tower View Париж
Guestready - View Of The Eiffel Tower Ideal For 2
Ціна лише для моб. пристроїв

Guestready - View Of The Eiffel Tower Ideal For 2

149 м від помешкання
Views Of The Effeil Tower- 1 Chambre - Calme
Ціна лише для моб. пристроїв

Views Of The Effeil Tower- 1 Chambre - Calme

508 м від помешкання
USD 379 USD 341
за ніч
Livinparis - Luxury Ac 4 Bedrooms Auteuil Eiffel I
Ціна лише для моб. пристроїв

Livinparis - Luxury Ac 4 Bedrooms Auteuil Eiffel I

9.5
Чудово 13 відгуків
607 м від помешкання
USD 1086 USD 977
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Вокзал Монпарнас
    3.3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    Відпочинок

    • Джакузі

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Гардеробна
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензії7511610790894
    Часті питання
    • У квартирі Grand Appartement Eiffel Tower View можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Grand Appartement Eiffel Tower View не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і духовкою.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Вокзал Монпарнас
    3.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Grand Appartement Eiffel Tower View Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити